Odstránenie pigmentu

Uvažujete nad odstránením pigmentu?

Pigmentové škvrny sa najčastejšie vyskytujú na tvári, dekolte a rukách. Spôsobuje ich pigment melanín, ktorý sa nahromadí pod kožou v jednom konkrétnom mieste. Najčastejšou príčinou sú hormonálne zmeny, genetické predispozície, slnečné žiarenie, ale taktiež užívanie niektorých liekov.

Šetrne odstraňujeme nežiadúce povrchové pigmentácie s využitím kombinovaných laserových a peelingových postupov. Vykonanie procedúry nie je nijako obmedzené farbou ani typom pokožky.

Počas laserového ošetrenia sú v strednej vrstve pokožky laserovým lúčom vytvárané drobné stĺpce koagulovaného tkaniva, kde pri následnom procese hojenia dochádza k masívnej tvorbe nových vlákien a pokožka vyzerá po ukončení regenerácie zdravejšia, mladšia, bez pigmentových škvŕn a zafarbenia. Po zákroku sa odporúča určitú dobu vyhýbať priamemu slnku a nedráždiť miesto zákroku škriabaním.

Galéria

Kontaktujte nás

Pred akýmkoľvek zákrokom o ktorý máte záujem, odporúčame telefonickú alebo emailovú konzultáciu. Cieľom je dať odpovede na všetky vaše otázky a odporučiť ten najvhodnejší postup.