Odstránenie cievok

Ako prebieha odstránenie cievok?

Dôvodom vytvárania malých červených cievok, je zníženie kvality elastických vlákien v cievnej stene. Najčastejšie sa vytvárajú v oblasti tváre, nosu, prípadne fialovo sfarbené nachádzajúce sa na dolných končatinách. Riešením je laserové odstránenie, kedy svetelný lúč viazaný na krvné farbivo (hemoglobín) prenikne a vo vnútri cievy dôjde k premene svetelnej energie na teplo. Cieva sa následne stiahne, čím prestane byť funkčná, rozpadá sa a je postupne vstrebávaná.

Ponúkame neinvazívne riešenie pomocou najmodernejšieho Nd:YAG laserového prístroja s maximálnym pohodlím počas celej doby procedúry a minimálnym počtom opakovaní.

Vykonanie procedúry nie je časovo náročné, rádovo sa jedná o minúty a závisí od rozsahu ošetrovanej lokality. Doba hojenia je spravidla rýchla. Cievky sú laserom odstránené navždy, treba mať však na pamäti, že ak máte nábeh na ich tvorbu, môžu sa postupom času vytvoriť ďalšie.

Galéria

Cenník procedúr

Názov (ošetrenie vykonávané NdYag laserom)
Cena
Nos
40 €
Líca (obe)
80 €
Líca a nos
100 €
Brada
50 €
Nos a brada
80 €
Celá tvár
150 €
Angiómy (do 5ks)
50 €
Hemangióm (spider névus)
50 €
Názov (cievne lézie na dolných končatinách)
Cena
Ošetrenie cievnych lézií laserom (plocha o veľkosti dlane)
od 100 €

Kontaktujte nás

Pred akýmkoľvek zákrokom o ktorý máte záujem, odporúčame telefonickú alebo emailovú konzultáciu. Cieľom je dať odpovede na všetky vaše otázky a odporučiť ten najvhodnejší postup.