Prečo u nás?

Kto sme a čo ponúkame?

Našou snahou je poskytnúť klientom vysokokvalitné služby za pomoci najmodernejších technológií. Citlivý prístup a odstránenie akéhokoľvek diskomfortu považujeme za samozrejmosť.

V ponúkanej oblasti máme viac ako desaťročné skúsenosti, vďaka ktorým vám dokážeme kvalifikovane odpovedať na otázky týkajúce sa konkrétnych procedúr a ich priebeh.

Naše prístrojové vybavenie

Onda – celulitída, lokalizovaný tuk a spevnenie kože

Disponujeme špičkovými technológiami od firmy DEKA, ktorá už viac ako 30 rokov prináša svetu inovácie v laserovej estetickej medicíne a nových terapiách. Jeden z našich prístrojov je víťazom prestížneho ocenenia „The Aesthetic Industry Awards“ za rok 2018. Prístroj ONDA je doslova revolúciou vo formovaní tela s technológiou Coolwaves™.

Približne 80% energie Coolwaves™ zasiahne tukové bunky a len 20% energie produkuje povrchové teplo. Obe sondy majú k dispozícii integrované chladenie, ktoré zaručí bezbolestný a bezrizikový zákrok.

Motus AY – laserová epilácia, odstránenie cievok a pigmentu

Najnovší systém urobil skok do budúcnosti v odstranovaní nežiadúceho ochlpenia a starostlivosti o cievy pre všetky typy pokožky. MOTUS AY je kombináciou systémov Alexandrite a Nd:YAG čím pokrýva všetky zákroky v dermatológii.

Výhody nášho vybavenia sú jednoznačné. Je vysoko efektívne a bezpečné pre všetky typy pokožky. Používaná technológia je v priemere viac účinná, teda vyžaduje menej opakovaní ak sú vôbec nutné.