Redukcia celulitídy

Čo je to celulitída?

Celulitída, označovaná ako „pomarančová kôra“, je estetický problém, ktorý postihuje ženy, ale stretávame sa s ňou aj u mužov. Celulitídou trpia všetky vekové skupiny, nie iba ženy s nadváhou. Hlavným miestom výskytu celulitídy sú boky, stehná, často však aj zadok a v menšej miere trup a ruky. Aké sú hlavné príčiny vzniku celulitídy? Väčšinou je to dedičnost a sociálne faktory, hormóny či estrogény, obezita, nevhodná výživa a nedostatok pohybu.

Naša procedúra odstránenia celulitídy spočíva v najnovšej patentovanej technológii Coolwaves™, ktorá zameriava svoju energiu priamo na postihnuté tukové bunky s minimálnym tepelným efektom.

Vzhľadom na vysokú efektivitu ponúkaného riešenia, odpadá potreba absolvovania veľkého počtu procedúr. Nutnosť opakovania je tak individuálne stanovená na základe výsledkov z prvého sedenia.

Galéria

Cenník procedúry

Názov
Cena
Celulitída dolných končatín
300 €

Kontaktujte nás

Pred akýmkoľvek zákrokom o ktorý máte záujem, odporúčame telefonickú alebo emailovú konzultáciu. Cieľom je dať odpovede na všetky vaše otázky a odporučiť ten najvhodnejší postup.