Laserová epilácia

Ako prebieha laserová epilácia?

Bojujete pravidelne s chĺpkami na nežiadúcich miestach a ich časovo náročnom odstraňovaní, ktoré je len dočasné? Ponúkame vám bezbolestnú trvalú laserovú epiláciu, šetrnú k pokožke Alexandritovým laserom s patentovanou technológiou Move, ktorá má najsilnejší účinok na vlasové folikuly spomedzi všetkých používaných epilačných technológii. Výhody pri takomto ošetrení sú hlavne v úspore času, finančnej úspore za žiletky, vosky, krémy a hlavne trvalé riešenie problému.

Nami ponúkané riešenie je maximálne bezbolestné, šetrné k pokožke s možnosťou aplikácie na rôzny typ a farbu pokožky. Vďaka všetkým uvedeným výhodám, neexistujú žiadne obmedzenia pri pohybe na priamom slnku.

Laserom je možné epilovať akúkoľvek časť na tele. U žien sa najčastejšie jedná o epiláciu chĺpkov nad hornou perou, brady, podpažia, lýtok a intímnych partií. Muži vyhľadávajú depiláciu lýtok, chrbta, krku a hrudníka.

Galéria

Cenník procedúr

Názov
Cena
Horná pera
50 €
Brada
50 €
Horná pera a brada
80 €
Líca (obe)
80 €
Podpazušie
80 €
Bikiny
100 €
Podpazušie a bikiny
150 €
Predlaktia (obe)
100 €
Celé horné končatiny
200 €
Okolie prsných bradaviek
60 €
Okolie pupka
50 €
Hrudník
150 €
Chrbát
220 €
Predkolenia (obojstranne)
150 €
Stehná
150 €
Celé dolné končatiny
250 €
Obočie, uši, nos
á 30 €
Predkolenia a bikiny alebo podpazušie
200 €

Kontaktujte nás

Pred akýmkoľvek zákrokom o ktorý máte záujem, odporúčame telefonickú alebo emailovú konzultáciu. Cieľom je dať odpovede na všetky vaše otázky a odporučiť ten najvhodnejší postup.